Жеџијанг KANGERLE ЕЛЕКТРОНИКА CO., LTD

 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns06
 • sns07
 • whatsapp

Преклопникот KCD5-2-101

Краток опис:


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Chinakel преклопникот Функција
  Температура: -25-80 ° C
  отценети оптоварување: AC 250V 16A
  Отпор на контакт: ≤ 50mΩ
  отпор на изолација: ≥ 100MΩ
  Издржат напон: AC1000V / мин
  живот: ≥ 10000 пати


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  

  Send your message to us:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Онлајн Chat!