Zhejiang KANGERLE ELECTRONICS CO., LTD

  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns06
  • sns07
  • whatsapp

Rreth nesh

Zhejiang Kangerle Electronics Co, Ltd

Kush jemi ne

Zhejiang Kangerle Electronics Co, Ltd ishte themeluar në fillim të viteve 1990, të vendosura në Yueqing, është një prodhues dhe furnizues kryesor i komponenteve elektronike për pajisje shtëpiake të mbrojtjes së sigurisë, video, komunikimit, makinë dhe kompjuter. Ne jemi te specializuar në çelsin e kufizojnë, çelsin detektor, çelsin karrige lëkundëse, çelsin rrëshqitje, çelsin takt, çelsin Mirco, çelsin fletë dhe kështu me radhë.

PRODUKTET

pn1 (1)
pn1 (2)
pn1 (3)
pn1 (4)
pn1 (5)

Me zhvillimin e shpejtë gjatë viteve të fundit, Zhejiang Kangerle Electronics Co, Ltd ka marrë përgëzime të gjerë dhe njohjen e kënaqësisë së klientit. Përveç kësaj, katër agjentë në Shenzhen, Hangzhou dhe Wenzhou janë themeluar një treg të pjekur. Megjithatë, ne vazhdimisht përpiqen për të ruajtur reputacionin tonë të palëkundur përmes jashtëzakonshme tonë cilësinë e produktit dhe shërbimit të klientit. Ne jo vetëm që ofrojnë një linjë të plotë të produkteve të cilësisë së lartë, por të punojnë me të konsumatorëve për të zhvilluar formula të reja dhe të adresuar në treg tash vonë.

pn1 (6)
pn1 (7)
pn1 (8)
pn1 (9)
pn1 (10)


WhatsApp Online Chat!